Kalmardrillen 2020
Freestyle senior A
Wilma Borgshammar- Silver
Felicia Sjöstrand- 4:a
Petronella Lönn-
Freestyle junior B
Esmeralda Widström-
Tuva Pettersson-
Pair senior
Beatrice & Wilma- Guld
Ida & Hanna- 

Forumdrillen 2020
Freestyle junior B
Esmeralda Widström- 15:e plats
Tuva Pettersson- 16:e plats
Kajsa Zamecnik- 23:e plats
Freestyle senior A/Elite
Wilma Borgshammar- Silver
Felicia Sjöstrand- 4:e plats
Petronella Lönn- 7:e plats
Duett junior
Maja & Esmeralda- 9:e plats
Duett senior
Beatrice & Wilma- Guld
Ida & Hanna- 7:e plats
Team junior
Team junior B- 4:e plats
Team senior
Team senior- Silver

Mixed Twirl 2020
Pair minior
Thea & Emilia- Silver
Pair junior
Esmeralda & Maja- 7:e plats
Team junior
Team junior B- 5:e plats

Bjuvsdrillen 2020
Freestyle minior
Thea Bild- Guld
Emilia Carlsson- Silver
Pair minior
Thea & Emilia- Guld
Freestyle junior B
Esmeralda Widström- 14:de plats
Tuva Pettersson- 16:de plats
Pair junior
Esmeralda & Maja- 5:e plats
Team junior
Team junior A- Brons
Freestyle senior A
Wilma Borgshammar- Guld
Felicia Sjöstrand- 4:e plats
Petronella Lönn- 5:e plats
Savannah Rezai- 6:e plats
Pair senior
Beatrice & Wilma- Guld
Ida & Hanna- 4:e plats
Anna & Linnéa- 8:de plats
Team senior
Team senior- Guld

Nybrodrillen 2019
Freestyle
Thea Bild- Silver
Emilia Carlsson- 6:e plats
Kajsa Zamecnic- 8:nde plats
Tuva Pettersson: 10:nde plats
Pair
Emilia & Thea- Silver
Team
Minior A- Guld
Minior B- 6:e plats

Staffansdrillen 2019
Freestyle
Guld- Emilia Carlsson 
Silver- Thea Bild 
4:e plats- Esmeralda Widström 
5:e plats- Tuva Pettersson 
8:e plats- Kajsa Camecznic 
Pair 
Guld- Emilia Carlsson & Thea Bild
Silver- Esmeralda Widström & Maja Lindholm 
Team
Guld- Minior A 
Brons- Minior B 

Stjärndrillen 2019
Freestyle

Guld- Thea Bild 
8:e plats- Esmeralda Widström 
10:e plats- Kajsa Camecznic 
11:e plats- Emilia Carlsson 
15:e plats- Tuva Pettersson 
Pair 
Guld- Emilia Carlsson & Thea Bild 
4:e plats- Esmeralda Widström & Maja Lindholm
Team
Silver- Minior A 

Minidrillen 2019
Freestyle
Brons- Emilia Carlsson 
4:e plats- Thea Bild 
5:e plats- Esmeralda Widström 
6:e plats- Tuva Pettersson 
10:e plats- Kajsa Zamecnic 
Pair 
Guld- Emilia Carlsson & Thea Bild 
Silver- Esmeralda Widström & Maja Lindholm 
Team
Guld- Minior A 
Brons- Minior B

EM 2019, Frankrike
23:e plats Freestyle Jr Women- Felicia Sjöstrand

Dutch Open 2019, Holland
4:e plats Shortprogram Junior- Felicia Sjöstrand
5:e plats Freestyle Junior Women Elite- Felicia Sjöstrand
12:e plats Shortprogram Senior, Petronella Lönn
8:e plats Freestyle Senior Women Elite- Petronella 
Lönn
5:e plats Freestyle Pair Senior- Petronella & Felicia

SM 2019, Kalmar
Guld i Freestyle Junior- Felicia Sjöstrand
6:e plats Freestyle Senior- Petronella Lönn
4:e plats Duett Senior- Petronella Sjöstrand & Petronella Lönn

Smålandsdrillen 2019
Guld Freestyle Junior A- Felicia Sjöstrand
4:e plats Duett Senior- Felicia och Petronella
6:e plats Freestyle Senior A- Petronella Lönn

Skånedrillen 2019
Guld i Freestyle Junior A- Felicia Sjöstrand
Silver i Duett Senior- Petronella och Felicia
4:e plats i Freestyle Senior- Petronella Lönn

Kalmardrillen 2019
6:e plats i Solo Senior A/Elite- Petronella Lönn
Brons i Duett Senior- Petronella och Felicia

Nalledrillen 2019
Silver i Solo Minior- Emilia Carlsson
Silver i Duett Minior- Emilia och Thea
Guld i Team Minior

Mixed twirl Staffanstorp 2019
Brons i Solo Minor- Emilia Carlsson
Silver i Duett Minior- Emilia och Thea
5:e plats i Duett Minior- Maja och Esmeralda
Guld i Team Minior
Guld i Solo Freestyle Junior A/Elite- Felicia Sjöstrand
5:e plats i Solo Senior A/Elite- Petronella Lönn
4:e plats i Duett Senior- Petronella och Felicia

Bjuvsdrillen 2019
Silver i Solo Minior- Emilia Carlsson
Brons i Duett Minor- Emilia och Thea
4:e plats i Duett Minior- Maja och Esmeralda
Silver i Team Minior
Guld i Solo Freestyle Junior A/Elite- Felicia Sjöstrand
7:e plats i Solo Senior A/Elite- Petronella Lönn
6:e plats i Duett Senior- Petronella och Felicia

VM 2018, USA
34:e plats i Solo Junior – Felicia Sjöstrand
 
Cup of Clubs 2018, Irland
11:e plats Team Senior
 
SM 2018, Helsingborg
Silver i Solo Junior – Felicia Sjöstrand
Silver i Solo Senior – Beatrice Ejdemyr
Brons i Team Senior
 
EM 2017, Italien
10:e plats Duett Junior – Petronella och Felicia
37:e plats Solo Junior – Felicia Sjöstrand
38:e plats Solo Senior – Beatrice Ejdemyr
 
SM 2017, Linköping
Guld i Team Junior
Guld i Duett Junior – Petronella och Felicia
Guld i Solo Senior – Beatrice Ejdemyr
Brons i Duett Senior – Ida och Hanna
 
VM 2016, Helsingborg
13:e plats Duett Senior – Beatrice och Josefin
30:e plats Solo Senior – Beatrice Ejdemyr
32:a plats Solo Senior – Louise Orest
 
Cup of Clubs 2016, Frankrike
13:e plats Team Junior
9:e plats Duett Junior – Petronella och Felicia
 
SM 2016, Borås
Guld i Team Junior
Silver i Duett Junior – Petronella och Felicia
Silver i Duett Senior – Beatrice och Josefin
Silver i  Solo Senior – Beatrice Ejdemyr
 
EM 2015, Slovenien
9:e plats Team Senior
9:e plats Duett Senior – Louise och Josefin
38:e plats Solo Senior – Beatrice Ejdemyr
 
SM 2015, Norrköping
Guld i Team Senior
Guld i Duett Senior – Louise och Josefin
Brons i Team Junior
 
VM 2014, England
12:e plats Team Senior
13:e plats Duett Senior – Beatrice och Matilda
40:e plats Solo Senior – Louise Orest
 
Cup of Clubs 2014, Tyskland
50:e plats Solo Junior – Petronella Lönn
Duett Senior – Louise och Josefin
 
SM 2014, Kalmar
Guld i Team Senior
Guld i Duett Senior - Beatrice och Matilda
Guld i Solo Senior - Louise Orest
Silver i Duett Senior - Louise och Josefin
 
EM 2013, Helsingborg
5:e plats Team Senior
Duett Sr Beatrice och Matilda
 
SM 2013, Helsingborg
Guld i Team Senior
Guld i Duett Senior - Beatrice och Matilda
Silver i Duett Senior - Louise och Josefin
 
Cup of Clubs 2012
9:e plats Team Senior
28:e i solo senior - Louise Orest
 
SM 2012
Silver i solo junior - Matilda Weidenmark
Silver i team senior
Delat brons i duett senior - Louise & Josefin och Beatrice & Matilda
 
SM 2011
Guld i duett junior - Matilda & Beatrice
Guld i duett senior - Josefin & Louise
Brons i team senior - Team A
 
SM 2010
Guld i duett junior - Matilda & Beatrice
Brons i duett senior - Josefin &  Louise
 
Deltagit i internationella tävlingar:
Cup of Clubs 2008, 2010, 2012, 2014, 2016, 2018
EM 2009, 2011, 2013, 2015, 2017
VM 2010, 2012, 2014, 2016, 2018